Prekių kokybė

Visos parduodamos prekės www.e.kaskalba.lt parduotuvėje yra originalios ir kokybiškos. Kuriamos ir gaminamos Lietuvoje, pasirenkant tik kokybiškas medžiagas.

Produktų dizainas priklauso įmonei 2DG Projects, MB, kopijuoti ir platinti informaciją bei prekes, be įmonės sutikimo, griežtai draudžiama.

 

Prekių grąžinimas

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

 

Prekių pristatymas

Gaminius galite atsiimti pas mus biure (Raudondvario pl. 76-2A, 201, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per Omniva kurjerį. Siuntimo kaina nuo 3 eur (priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio). Jei užsakoma daugiau nei už 50 eur – siuntimas nemokamas. Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7 eur. Siuntos siunčiamos tik registruotos.

Taip pat galima siųsti registruotu paštu, per autobusų stoties siuntas, Omniva paštomatą ar kitais būdais. Šie siuntimo būdai pasirenkami iš anksto susitarus.

 

#KasKalba? – prekės ženklas

#KasKalba? – prekės ženklas priklauso įmonei 2DG Projects, MB

Rekvizitai:
2DG Projects, MB
į/k 303003620
PVM k. LT100007986218
Raudondvario pl. 76-2A, 201 kab., Kaunas

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimas gali būti vykdomas per elektroninę parduotuvę į Paysera sąskaitą.
Taip pat galite apmokėti mums į DNB sąskaitą tiesiogiai (mokant į DNB sąskaita, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).
DNB Nord bankas
A/S LT97 4010 0425 0314 7171